zeolitbio@gmail.com
+38 (044) 272-14-23
+38 (050) 417-42-22

промышленность

- производство красок и лаков;

- производство силикатного и керамического кирпича;

- производство улучшенных марок цемента и бетона;

- изготовление строительных смесей различного применения;

- упрочняющий наполнитель в производстве бумаги и тарного картона;

  - упрочняющий наполнитель резинотехнических изделий и искусственной кожи;

- производство органоминеральных и биоактивных удобрений длительного действия.

 

ЦЕОЛІТ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА

Природний цеоліт може бути визначений, відповідно до європейського стандарту - ENV 197-1, в якості природного пуццолана.  Як і в інших пуццоланах, цеоліт не твердне при змішуванні з водою. Тим не менше, після подрібнення, піддається взаємодії, в присутності водорозчинного гідроксиду кальцію, з утворенням силікату кальцію сполук, алюмінат кальцію, які викликають поступове збільшення твердості.  Цеоліт використовують в будівельній промисловості як добавки до цементу.  Використання цеоліту у кількості 30% за вагою, в якості заміни звичайного портландцементу, досягається сульфату опір, порівнянну з портландцементу характеризується.

 

Експерименти показали, що додавання цеоліту (клиноптилоліту вмістом вище 68%) збільшує пластичність штукатурки і шпаклівки, і міцність на стиск через 28 днів збільшилася на 15%.

 

Ці результати обумовлені тим фактом, що додавання цеоліту (клиноптилоліту зміст вище 68%), щоб запобігти деградації цементного клінкеру його параметри, в той час як поліпшення процесу і створення монокристалла гідратації цементного клінкеру і цементу.

 

Збільшує кількість гідратованих частинок і призводить до створення більш однорідного і більш щільну структуру мінералів і цементу.  У той же час позитивний вплив на C3S процесу гідратації, що вказує на можливість використання продукції з покращеними параметрами якості замість традиційних наповнювачів.

 

Таке збереження-посилення ефекту можна пояснити компресійного формувань процес etringytu прискорення в початковій стадії зв'язування, прискорення гідратації цілить (С3А) і технологічного формула алита (C3S), а вміст активного оксиду алюмінію та діоксиду кремнію. W / оксидами поглинати цемент лужних іонів, що підвищує концентрацію окису калію. Силікатні частинки цементу, додаючи цеоліт швидко починають вступати в реакцію з водою і цеоліт бере участь в процесі гідратації.  Це призводить до прискорення процесу зв'язування з підвищеною міцністю.  Цеоліт діє в якості матриці, а не тільки в процесі кристалізації, але є джерелом додаткового активного гідросиликату таким чином, міцний матеріал може бути досягнута навіть без термообробки.

 

Основні переваги використання цеоліту у виробництві бетону:

збільшити міцність бетону

підвищена стійкість до морозу і інших погодних факторів

збільшуючи міцність на вигин і міцність на стиск

підвищена стійкість до сульфатів

збільшення стабілізуючими властивостями

впровадження фінансових заощаджень

зниження водопоглинання

 

В США, Німеччині, Італії та колишньої Югославії протягом тривалого часу у виробництві цементу, використовуваного цей мінерал  .  Можливості використовує цеоліту в будівництві:

Виробництво товарного бетону.

Виробничі булижники.

Виробництво збірних залізобетонних.

Залізобетонні конструкції.

Виробництво залізобетонних конструкцій.

Газобетон.


©ЦеолiтБiо™ 2012 ЦеолiтБiо
Создание сайта :: LiteSoft